Eski Union oyuncusu Timo Baumgartl bu cezayı aldı

vıcık

New member
İkinci lig futbol takımı FC Schalke 04, televizyonda teknik direktör Thomas Reis’i eleştirdikten sonra oyuncusu Timo Baumgartl’a düşünme süresi ve para cezası verdi. Savunma oyuncusunun Pazartesi gününden itibaren idman haftasını U23’le geçirmesi ve ceza ödemesi gerekiyor. Kulüp bunu Pazar günü duyurdu. Baumgartl’ın iç davranış kurallarını ihlal ettiği söylendi.

Geçen sezon 1. FC Union Berlin’de forma giyen Baumgartl, sonuçları kabul etti. “Açıklamalarımla tetiklediklerim benim niyetim değildi ve benim tecrübeme sahip bir oyuncunun başına da gelmemeliydi. Bu yüzden Thomas Reis ve André Hechelmann’dan özür dilemelerini istedim ve bunu kabul ettikleri için çok mutluyum. Artık zorlandığımı biliyorum” dedi 27 yaşındaki oyuncu.

Baumgartl’dan sert ama adil!
Pilavı severim, umarım alışır ama korkarım ki böyle bir röportajdan sonra işler onun için zor olacak #s04 @s04 pic.twitter.com/H93KUMQ2Lh

— ZGBhoy (@ZGBhoy) 23 Eylül 2023
Reklam | Okumaya devam etmek için kaydırın

“Sportif yönetim ve teknik ekip, geçtiğimiz birkaç haftanın da gösterdiği gibi, takımla yapıcı ve eleştirel bir diyaloğa her zaman hazır. Bunun önkoşulu bunun içeride gerçekleşmesidir, çünkü ancak o zaman çözüm odaklı olabilir” dedi Schalke spor direktörü Andre Hechelmann.