Polis arama için yardım istiyor

vıcık

New member
Ev
Haberler
Berlinliler iz bırakmadan kayboldu: Polis arama için yardım istiyor

Berlin’den Bajram C., Hannover yakınlarındaki Springe’de annesini ziyaret ediyor. Pazartesi günü dairesinden ayrılır ve iz bırakmadan ortadan kaybolur. 30 yaşındaki çocuğu kim gördü?

Christian Gehrke

Kayıp Bayram C.

Kayıp Bayram C.Hannover polisi/Bahar polisi

Aşağı Saksonya’daki Springe polisi, 5 Temmuz Çarşamba gününden beri Berlin’den gelen 30 yaşındaki bir adamı arıyor. Polise göre, Bayram C. iki haftadır Springe’deydi ve 3 Temmuz Pazartesi günü saat 09:00 sularında annesinin evinden ayrıldı. Polis, kendilerine yönelik ciddi bir tehlikeyi göz ardı edemiyor ve halkı bulmak için halktan yardım istiyor.

Bajram C. 1,75 – 1,80 metre boyunda ve zayıftır. Kısa koyu kahverengi saçları, kahverengi gözleri ve koyu kahverengi sakalı var. Kaybolduğu sırada siyah eşofman ve siyah Nike spor ayakkabı giydiğine inanılıyordu. Kolunun üst kısmındaki “Carmero” yazılı dövmesi ve avucundaki diğer dövmeler özellikle dikkat çekicidir. Polis soruşturması, kayıp kişinin araba kullanmadığını ortaya çıkardı.

Kayıp şahsı gören veya nerede olduğu hakkında bilgi verebilecek olanların 05041-77080 numaralı telefondan hemen Springe polis departmanı ile irtibata geçmesini rica ederiz.

Polis Bayram C'yi arıyor.

Polis Bayram C’yi arıyor.Hannover polisi/Bahar polisi

İlan | daha fazlasını okumak için kaydırın