Marzahn-Hellersdorf'ta trafik kazası: Mercedes kamyonla çarpıştı

vıcık

New member
Pazar sabahı erken saatlerde Marzahn-Hellersdorf'taki Hellersdorfer Straße'de trafik kazası yaşandı. Sabah saat 03.00 sıralarında 39 yaşındaki bir Mercedes sürücüsü, Luzinstrasse yakınında aracının kontrolünü kaybetti ve park halindeki bir kamyonla çarpıştı. Bu durum, otomobilin ortadaki bir adaya savrulmasına neden oldu. Bu, Marzahn-Hellersdorf Live web sitesindeki bir rapordan ortaya çıkıyor.

Diğer yol kullanıcıları, şeridi kapatan orta adada kaza yapan arabayı fark ettiler ve görgü tanıklarının ifadesine göre, yollarına devam etmek için kaldırımın üzerinden geçtiler. Eve giderken görgü tanıkları sonunda itfaiyeye ve polis kurtarma ekiplerine haber verdi.

Marzahn-Hellersdorf'ta kaza: Sürücünün alkollü olduğu söyleniyor


Hafif yaralanan sürücü, olay yerinde tıbbi muayeneye tabi tutuldu ancak daha fazla tedaviyi reddetti. Berlin itfaiye teşkilatı kaza yapan aracı temizledi ve dökülen işletim malzemelerini bağladı. Araçtan çıkan molozlar etrafa saçıldı. Araçları ile dolambaçlı yol arayan sürücüler Lidl otoparkına yönlendirildi. Saat 04.10'da Cecilienstrasse yönünde trafik yeniden açıldı.

Polis, nefesindeki alkol oranının binde 2,16 olduğu söylenen sürücüyü kan örneği almak üzere cezaevi toplama noktasına götürdü. Berlin polisi bu olayı araştırmaya başladı ve olası bir trafik suçunu araştırıyor.

Kaynak: Marzahn-Hellersdorf Canlı


Makalenin oluşturulmasında yapay zeka teknolojileri kullanıldı.