Pembe forma en çok satan deplasman forması

vıcık

New member
Alman milli futbol takımının pembe ve mor deplasman forması, Çarşamba günü Avrupa Şampiyonası galasını kutluyor ve şimdiden tüm satış rekorlarını kırıyor. DFB tedarikçisi adidas'ın SID sözcüsü Oliver Brüggen, formanın “tüm DFB formaları tarihinde en çok satan deplasman forması” olduğunu söyledi. Toni Kroos'un 8 numaralı elbisesi “özellikle sık sık sipariş ediliyor”.

DFB takımının Avrupa Şampiyonası sırasında Adidas şirketinin tesislerinde yaşadığı Herzogenaurach'taki spor malzemeleri üreticisi, spesifik üretim rakamları hakkında yorum yapmıyor. Brüggen, “EURO 2024'e yönelik artan coşkudan ve DFB formalarına yönelik devam eden yüksek talepten memnunuz” dedi.

Pembe formanın satışında darboğaz olur mu?


Yoğun talebe rağmen henüz herhangi bir darboğaz yaşanmadı. “İç saha ve deplasman formaları şu anda kendi satış kanallarımızdan ve perakende ortaklarımızdan temin edilebiliyor. Daha fazla forma miktarı konusunda uzman perakendecilerle temas halindeyiz” dedi Brüggen.

Münih'te İskoçya'ya karşı oynanan Avrupa Şampiyonası açılışında (5-1), kaptan İlkay Gündoğan ve Co. geleneksel olarak beyaz giydi; Çarşamba günü (18:00/ARD ve MagentaTV) Stuttgart'ta Macaristan'a karşı oynanacak ikinci grup maçında pembe ve mor giyecek. ilk kez kullanıldı. Formanın prömiyeri Mart ayında Frankfurt'ta Hollanda'ya karşı (2-1) kutlandı. DFB, gelenekçilerden beklenen eleştirilere akıllıca bir reklam kampanyasıyla yanıt verdi.


Günaydın Berlin
Bülten

Kayıt olduğunuz için teşekkürler.
E-postayla bir onay alacaksınız.